تایتل قالب
کافه ای پر از علم،دانش،ایده و خلاقیت


۸ مطلب در تیر ۱۳۹۸ ثبت شده است

شاید شما هم بخواهید بدا نید که چگونه باید از قدرت راز استفاده کرد برای استفاده از قدرت راز باید سه فرا یند را پشت سر بگذارید این سه فرایند به فرایندهای خلاق معروف هستند

1خواستن

خواستن اولین وشاید مهم ترین قدم برای فرایند خلاق است در این قدم شما اول باید به طور کاملا واضح مشخص کنید که چه میخواهید  سپس باید تصویری مشخص از انچه میخواهید را تجسم کنید  تصویری که بتوا نید انرا به خوبی حس کنید.برای یکبار هم که شده در زندگی  بنشینید و خواسته و هدف خودرا مشخص کنید ولی باید دقت داشته باشید (هدف شما نیاید نخواستن چیزی باشد که نمیخواهید بلکه با ید خواستن چیزی باشد که میخاهید)

2باور

باید باور داشته باشید هر چیزی را که بخواهید به دست می اورید این باور بسیار مهم است چون اگر به چیزی باور نداشته باشید

هیچ وقت ان را به دست نمی اورید.

3دریافت

سومین و اخرین مر حله ی فرایند خلاق است شما همی شه باید برای چیزی که میخواهید جوری سپاسگزار باشید و طوری رفتار کنید که انگار ان را قبلا دریافت کرده اید


حقیقت چیست این سوالی است که خیلی از متفکران دنیا سعی کرده اند به ان پاسخ دهند

از نظر شما حقیقت چیست؟ایا حقیقت ان چیزی است که میبینیم؟ ایا حقیقت ان چیزی است که می شنوید؟ ایا حقیقت ان چیزی است که لمس میکنید؟  یا حقیقت ان چیزی است که باور دارید؟

بگذارید شمارا بیشتر به داخل هزار توی معماها فروببرم.حقیقت چیست؟بگذارید اینرا باعلم جواب بدهیم.

تمام چیز های اطراف ما از اتم ها ساخته شده اند.<درست است باز هم  شیمی> تامدت ها تصور میشد که اتم ها کوچک ترین مواد تشکیل دهنده دنیای ما هستند ولی بعد ها دانشمندتن دریافتند که اتم ها از واحد هایی به نام های الکترون پروتون ونوترون ساخته شده اند در طی تحقیقات دیگری دانشمندان فهمیدند که الکترون پروتون ونوترون هم خود از ذراتی به نام کوارک ساخته شده اند ولی این پایان ماجرا نبود کوارک هاهم خود از ذراتی ساخته شده اند و ان ذرات چیزی به جز ذرات انرژی نیستند.

پس در واقع تمام دنیای ما از انرژی ساخته شده است و میتوان گفت هیچ جسمی در دنیای ما وجود ندارد و تمام اجسام انرژی هستند مثل گرما نور و....

حالا این سوال را دوباره از خود بپرسید حقیقت واقعا چیست؟قانون جذب

ساده ترین راهی که به کمک آن می توانم تأثیر قانون جذب را بررسی کنم این است که خودم را به عنوان یک جاذب در نظر بگیرم.
شما قویترین مغناطیس در تمام کائنات هستید !شما دردرون خود چنان قدرت جذب کننده ای دارید که هر قدرت دیگری در برابر آن ناتوان است و این قدرت جذب بیکرانی است که از طریق افکارتان به بیرون ساطع می شود.

و باب دویل
نویسنده و متخصص قانون جذب

قانون جذب هرچیز هم جنس خود را جذب می کند ولی نکته مهم اینجاست که به واقع داریم در سطح اندیشه های گفتگو می کنیم
قانون جذب هرچیز هم جنس خود را جذب می کند پس زمانی که به موضوع خاصی فکر می کنید شما در حال کشاندن هم جنس آن افکار به سوی خودتان می باشید. در اینجا به نمونه های بیشتر که در زندگی تجربه کردهاید اشاره میکنیم


قدرت راز

از دید بزرگترین اساتیدی که تاکنون در این کره خاکی زیسته اند قانون جذب پر قدرت ترین قانون کائنات است

شاعرانی چون ویلیام شکسپیر، رابرت برونینگ و ویلیام بلیک این نکته را در اشعار خود گنجانده و به ما منتقل کرده اند. لودویک فون بتهوون نیزآن را از طریق موسیقی اش ابراز کردم و لئوناردو داوینچی آن را در نقاشی خود به تصویر کشیده است
متفکرین بزرگ از جمله افلاطون، سقراط، رالف والدو امرسون فیثاغورث، سر اسحاق نیوتن و یوهان ولفگانگ فون گوته و ویکتور هوگو هم با ما، در این موضوع شریک شدند و به خاطر همین راز است که نام آنها ماندگار شده است
آیین هایی مثل هندو، سنت های جادویی کیمیاگری، یهودیت،مسیحیت، اسلام و همچنین تمدن هایی مثل بابلیان و مصرَیان باستان نیزاز طریق نوشته هایشان به ما پیوسته اند.
قانون جذب که در طول سالیان متمادی به صورت گوناگون ثبت شده
در میان نوشته های قدیمی به یادگار مانده که از این میان سنگ نوشته های
مربوط به ۳۰۰۰ سال پیش از میلاد مسیح قابل دستیابی است. اگرچه عده ای همواره سعی در مخفی نگه داشتن آن داشتند و در کار خود هم موفق بودند اما راز همیشه در دسترس کسانی که طالب آن بودهاند قـرارداشته است.
این قانون همیشه بوده و خواهد بود چون با آغاز هستی متولد گردید.


نیرو

انسان های خردمند همیشه در طول تاریخ از آن مطلع بوده اند. حتی اگر به تمدن بابل باستان هم مراجعه کنید خواهید دید که آنها هم این رازرا می شناختند گرچه فقط عده کوچکی از این راز آگاهی داشتند.


راز قدرت

احتمالا شما با تعجب نشسته اید و می اندیشید که این دیگر چه رازی است؟

من به شما می گویم که تعریفم از آن چیست.
ما با یک نیروی بیکران و نامحدود مواجهیم که امور زندگی ما به واسطة قوانین دقیقا مشابهی و البته به دست خودمان هدایت می شوند.
قوانین هستی آنچنان دقیق هستند که ما حتی برای ساختن سفینه های فضایی خود هم مشکلی نداریم. می توانیم انسان را به کره ماه بفرستیم و بازگشتش را با دقت کسری از ثانیه اندازه گیری کنیم.
هرکدام از ما در هرکجاکه باشیم از هند و استرالیـا و نـیوزلندگــرفته تا استکهلم و لندن و تورنتو و مونترال و نیویورک همگی با یک قانون سر و کار داریم و آن هم قانون جذب است


خیر وشر

شما حتما اسم این دو کلمه را شنیده اید <<خیر و شر>> حالا می خواهم مطلبی را به شسما بگوییم که به تنهایی می تواند زندگی شما را عوض کند.

اول بگذارید به این موضوع بپردازم شر چیست؟تمام چیز های بد از جمله ترس وحشت و.... شر محسوب میشوند ولی شر واقعا وجود ندارد..بله درست شنیدید شر وجود ندارد ولی ما با قدرت تخیل خود به او وجود بخشیده ایم و این همان قدرتی است که در مطالب بعد نحوه استفاده از ان را یاد خواهم داد.

ولی چرا شر وجود ندارد؟؟؟

جواب این گونه است:بیشتر مردمان جهان به وجود خداوند ایمان دارند همه ی ما میدانیم که قدرت خداوند قدرت مطلق است واین قدرت و نیرو چیزی جز خیر و خوبی نیست.

پس شر و جود ندارد و تنها چیزی که وجود دارد وجود خداوند است که سرشار از خیر و برکت است پس اگر کسی از چیزی بتر سد در واقع به دو نیرو ایمان دارد خیر و شر ولی این باتوجه به توضیح بالا کاملا غلط است ودر ضمن هیچ دین الهی هم وجود شر را نمی پزیرد...چیدمان این سیاره به طور استادانه ای زیبا است و پر از اقیانوس های وسیع،کوهستان ها،جنگل هاو سواحل دل انگیز و دشت های پهناور و  انواع مخلوقات و موجودات همراه زیبایی و شادی است که انسان های ساکن  آن تجربه اش می کنند.